Obchodné regále

Obchodný regál svojou variabilitou ponúka široký rozsah riešení a dizajnových prevedení. Ponúkame kompletné príslušenstvo, drôtený program, polepy, projekcie, reklamné banery, vitríny, figuríny a pulty. Regále dodávame v štandardnej farbe: biela RAL 9010.

Konštrukcia regálu je vyrobená z ocele. Masívne stojiny s rastrovaním dokážu uniesť až 1500 kg. Police regálu sa zasúvajú pomocou konzol do stojín. Každá
polica je uchytená dvoma konzolami, ktoré sa zasúvajú do stojiny v rôznych uhloch čiže je možné nastaviť aj spád police. Stojiny sú obojstranné pre stavbu
obojstranných regálov. Celkovú stabilitu regálu tvoria zadné panely plné alebo perforované s rôznymi šírkami a výškami podľa rozmerov regálu.
Všetky diely regálu majú kvalitnú povrchovú úpravu práškovou farbou odolnou proti poškrabaniu

Obchodné regále s kvalitnou povrchovou úpravou a dlhou životnosťou. Zákazníkom ponúkame zameranie, dodanie a samozrejme aj montáž regálov a iných doplnkov pre predajňu. Ponúkame tiež sklené vitríny či špeciálne stojany vyrobené na základe grafického návrhu zákazníka.  Dodávame figuríny, busty a display na cenovky. S radosťou vám navrhneme vhodný typ vnútorného vybavenia predajne na základe vašich požiadaviek a charakteru predávaného tovaru. Spoľahnite sa na K INVEST!