Ukážky našich realizácií obsahujú dodávku a montáž obchodných regálov či realizáciu oplotenia skladovej plochy. FIFO regál zabezpečuje bezproblémový prístup k ku komponentom potrebných pre výrobu. Oplotením skladu posuvnou bránou sa oddelili jednotlivé časti skladu od drahších komponentov. Z oblasti vybavenia pracovných hál môžete vidieť na mieru vytvorené pracovisko podľa požiadaviek zákazníka s pracovnými stolmi a valčekovým dopravníkom. Tiež pracovisko vybavené pracovnými stolmi. Skrine na uskladnenie náradia z opláštených policových regálov vytvorilo stabilné miesto pre výdaj nástrojov a náradia.

Pracovné stoly s perfo panelmi a kontajnermi s doplnením o elektrolišty pre osadenie zásuviek tvoria vybavenie nového pracoviska.

Paletové regále s doplnením o roznášacie rámy pod pneu alebo galéria postavená z policových dielov, sú ideálnym riešením zvýšenia kapacity skladu. Či už si zvolíte konzolové regále doplnené o oceľové lišty, jednostranné konzolové regále či pozinkové policové regále s doplnením o plastové prepravky, máme bohaté skúsenosti s návrhmi, dodávkou, montážou, záručným a pozáručným servisom.

V K INVEST group ste správne!